?>

Pan Maleńczuk – Koncert Solo

Maleńczuk

Pan Maleńczuk – Koncert Solo
19 listopada 2015, godz. 20:00
Stary Klasztor - Purkyniego 1, Wrocław
PAN MALEŃCZUK - POWRÓT DO KORZENI
W październiku i listopadzie 2015 roku Maciej Maleńczuk, artysta - jak powszechnie wiadomo - nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni: mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym Pan Maleńczuk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa.
O autentyczności przekazu Maleńczuka zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie pan Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: "Stęsknionych za barwą mojego głosu - doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali".
Koncerty odbędą się w następujących miastach:
9.10 - Poznań (CK Zamek)
11.10 - Opole (NCPP)
16.10 - Sopot (Klub Scena)
18.10 - Kraków (Klub Rotunda)
30.10 - Bydgoszcz (Klub Estrada)
31.10 - Olsztyn (Klub Andergrant)
5.11 - Warszawa (Och Teatr)
19.11. - Wrocław (Stary Klasztor)
29.11 - Łódź (Klub Wytwórnia)

Kategorie: Maciej Maleńczuk
Bilety na to wydarzenie możesz zamówić online:
k o m e n t a r z e   u ż y t k o w n i k ó w
Dodaj komentarz
Komentarz dla tego wydarzenia (minimum 1-2 zdania):
© Imprezuje.pl (2015) - serwis wydarzeniowy. Wszelkie prawa zastrzeżone, nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.