Audycja muzyczna Moniki Brodki w radiowej Trójce

Audycja muzyczna Moniki Brodki w radiowej Trójce
6 października 2016
godz. 15:27
|
|
"Audycja muzyczna Moniki Brodki". Pod tym tytułem popularna polska wokalistka poprowadzi swój autorski program w radiowej Trójce.
Nowa ramówka Programu III rusza 5 września. Pierwszej audycji Moniki Brodki będzie można natomiast posłuchać już w piątek, 9 września. "Audycja muzyczna Moniki Brodki" trwać będzie godzinę, od 22.00 do 23.00, co oznacza, że artystki i jej muzycznych propozycji będzie można słuchać tuż po Liście Przebojów Trójki. Brodka to wokalistka, która z popowej gwiazdy wylansowanej przez telewizyjny talent-show, zmieniła się w świadomą i poszukującą artystkę. Jest laureatką Fryderyków czy MTV Europe Music Awards. Utwór "Horses" pochodzi z jej najnowszego album "Clashes", który ukazał się 13 maja i zadebiutował od razu na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS. Z materiałem artystka 24 września wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii, gdzie będzie gościem specjalnym Beth Orton. Trasa odbędzie się we wrześniu i październiku. 27 listopada 2016 roku w sali koncertowej NOSPR w Katowicach odbędzie się niezwykły koncert - NowOsiecka z udziałem Brodki. Motywem przewodnim będą utwory Agnieszki Osieckiej. Imponujące grono młodych artystów zinterpretuje klasyki polskiej piosenki w nowy sposób. Udział w przedsięwzięciu potwierdzili także Mela Koteluk, L.U.C, Natalia Grosiak, Piotr Rogucki, Natalia Przybysz, The Dumplings, Misia Furtak, Krzysztof Zalewski i Czesław Śpiewa.

Kategorie: Monika Brodka
k o m e n t a r z e   u ż y t k o w n i k ó w
Dodaj komentarz
Komentarz dla tego artykułu (minimum 1-2 zdania):
© Imprezuje.pl (2015) - serwis wydarzeniowy. Wszelkie prawa zastrzeżone, nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.