Brodka gra dla zagranicznego portalu

Brodka gra dla zagranicznego portalu
28 września 2016
godz. 14:55
|
|
Brodka coraz częściej jest zauważana poza granicami naszego kraju. Artystka zagrała sesję dla brytyjskiego portalu The Line of Best Fit.
Dziennikarze serwisu mieli okazję spotkać wokalistkę na festiwalu Great Escape w Brighton i nakłonili do kameralnego występu. W ramach minisesji dla portalu polska artystka wykonała intymną wersję swojego przeboju "Horses". Nagranie można sprawdzić pod tym adresem. Muzykę Brodki na łamach "The Line of Best Fit" określono jako "olśniewające połączenie poezji, popu i punka". Brodka to wokalistka, która z popowej gwiazdy wylansowanej przez telewizyjny talent-show, zmieniła się w świadomą i poszukującą artystkę. Jest laureatką Fryderyków czy MTV Europe Music Awards. Utwór "Horses" pochodzi z jej najnowszego album "Clashes", który ukazał się 13 maja i zadebiutował od razu na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS. Z materiałem artystka wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii, gdzie będzie gościem specjalnym Beth Orton. Trasa odbędzie się we wrześniu i październiku.

Kategorie: Monika Brodka
k o m e n t a r z e   u ż y t k o w n i k ó w
Dodaj komentarz
Komentarz dla tego artykułu (minimum 1-2 zdania):
© Imprezuje.pl (2015) - serwis wydarzeniowy. Wszelkie prawa zastrzeżone, nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.