Apocalyptica wraca do Polski

Apocalyptica wraca do Polski
13 maja 2016
godz. 09:23
|
|
W ramach trasy świętującej dwudziestą rocznicę wydania "Plays Metallica by Four Cellos", zespół zagra w przyszłym roku dwa koncerty, w Warszawie i Wrocławiu.
Apocalyptica wydała debiutancki "Plays Metallica by Four Cellos" 10 maja 1996 roku. Pierwszy studyjny album zawierał wyłącznie interpretacje utworów zespołu Metallica. 22 lipca 2016 roku ukaże się zremasterowana wersja wydawnictwa, z trzema dodatkowymi utworami: "Battery", "Nothing Else Matters" i "Seek & Destroy". Album wyjątkowo będzie dostępny również w wersji winylowej. Legendarny krążek pozwolił słuchaczom odkryć na nowo hity najpopularniejszego zespołu metalowego, a Apocalyptica stworzyła nowy gatunek muzyczny, który sprawił że ich kariera trwa od dwudziestu lat, a koncerty na całym świecie się wyprzedają. Finowie pozostaną w trasie promującej najnowszą płytę "Shadowmaker" do końca roku, a już w 2017 powracają świętować dwudziestolecie "Plays Metallica by Four Cellos" ze specjalnymi koncertami. W Polsce będziecie mogli zobaczyć ich 17 lutego na warszawskim Torwarze i 18 lutego we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki. Sprzedaż biletów rusza w piątek, 13 maja.

Kategorie: Apocalyptica
k o m e n t a r z e   u ż y t k o w n i k ó w
Dodaj komentarz
Komentarz dla tego artykułu (minimum 1-2 zdania):
© Imprezuje.pl (2015) - serwis wydarzeniowy. Wszelkie prawa zastrzeżone, nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.