Apocalyptica w innym klubie w Krakowie

Apocalyptica w innym klubie w Krakowie
4 września 2015
godz. 11:11
|
|
Ze względu na konieczność wykonania remontu w Teatrze Łaźnia Nowa, koncert zespołu Apocalyptica zaplanowany na 8 października zostaje przeniesiony do hali Wisły. Wiadomo też, że w roli supportu pojawi się Tracer.

Tracer to trio, które zwróciło na siebie uwagę już pierwszym wydawnictwem. W 2013 roku premierę miał ich drugi krążek - "El Pistolero", wyprodukowany przez Kevina Shirleya, który odpowiedzialny jest za brzmienie krążków takich tuzów jak Slayer, Iron Maiden, Led Zeppelin czy Silverchair. Na lipiec tego roku zaplanowana jest premiera kolejnej płyty "Water For Thirsty Dogs", a wspólna trasa z zespołem Apocalyptica będzie pierwszą okazją do usłyszenia go na żywo. Przypomnijmy, że Apocalyptica przyjedzie promować album "Shadowmaker", który ukazał się 20 kwietnia 2015 roku. Finowie zagrają nie tylko w Krakowie, ale i 7 października na warszawskim Torwarze.

Kategorie: Apocalyptica
k o m e n t a r z e   u ż y t k o w n i k ó w
Dodaj komentarz
Komentarz dla tego artykułu (minimum 1-2 zdania):
© Imprezuje.pl (2015) - serwis wydarzeniowy. Wszelkie prawa zastrzeżone, nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.