Perfect i Taco Hemingway na Life Festival Oświęcim 2016

Perfect i Taco Hemingway na Life Festival Oświęcim 2016
11 lutego 2016
godz. 13:29
|
|
Legenda polskiego rocka, Perfect oraz najmodniejszy obecnie polski raper, Taco Hemingway dołączają do obsady Life Festival Oświęcim 2016.
Każdy fan muzyki w Polsce zna takie kawałki, jak "Autobiografia", "Chcemy być sobą" czy "Niepokonani", królujące od lat na playlistach największych stacji radiowych w kraju. Perfect jest obecny na scenie od ponad 35 lat - w zeszłym roku zespół obchodził wyjątkowy jubileusz, uczczony trasą koncertową, podczas której odwiedził przeszło 30 miast. Tytuł Artysty 25-lecia Radia RMF FM, dwie najważniejsze SuperJedynki (nagroda publiczności oraz SuperPrzebój) ubiegłorocznym festiwalu w Opolu, 1. miejsce na liście Polski Top Wszech Czasów Radiowej Trójki - to tylko kilka dowodów na to, że Perfect wciąż jest gwiazdą na polskiej scenie muzyki rockowej. Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak, to jeden z najgorętszych młodych artystów, o sławie wykraczającej poza środowisko hiphopowe, z którego się wywodzi. Artysta ma na koncie występy na największych polskich festiwalach, wyprzedaną trasę koncertową oraz podium na liście sprzedaży albumów OLiS. Na debiutanckiej płycie "Trójkąt warszawski" oraz późniejszej "Umowie o dzieło" uwagę zwracają przede wszystkim znakomite teksty, z którymi z łatwością utożsamiają się młodzi ludzie w całej Polsce. Perfect oraz Taco Hemingway dołączają do ogłoszonych wcześniej artystów Life Festival Oświęcim 2016: Eltona Johna, formacji Queen + Adam Lambert oraz Johna Newmana i Dawida Podsiadły. Kolejne szczegóły programu LFO wkrótce! Karnety oraz bilety na festiwal są dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach na Lifefestival.pl oraz Eventim.pl.

Kategorie: Perfect
k o m e n t a r z e   u ż y t k o w n i k ó w
Dodaj komentarz
Komentarz dla tego artykułu (minimum 1-2 zdania):
p o w i ą z a n e   f i l m y
Perfect - Nie płacz Ewka
Perfect - Czy To Ja (Czy Ktos Inny) [Official Music Video]
Perfect - Niepokonani [Official Music Video]
Perfect - Wszystko ma swój czas (official video)
Perfect - Raz Po Raz (Strasza Nas) [Official Music Video]
© Imprezuje.pl (2015) - serwis wydarzeniowy. Wszelkie prawa zastrzeżone, nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.