?>

Lwowskie Trio Fortepianowe

Lwowskie Trio Fortepianowe

Lwowskie Trio Fortepianowe
25 stycznia 2020, godz. 19:00
Muzeum Okręgowe w Sandomierzu - Zamkowa 12, Sandomierz

Sandomierskie Centrum Kultury oraz Muzeum Okręgowe w Sandomierzu serdecznie zapraszają miłośników muzyki klasycznej na koncert w karnawałowym wydaniu. W sobotę 25 stycznia 2020 r. w Sali Rycerskiej Muzeum Okręgowego w Sandomierzu o godz. 19.00 (Zamkowa 12) wystąpi Lwowskie Trio Fortepianowe.

LWOWSKIE TRIO FORTEPIANOWE
działa od 1999 roku. Inicjatorem jego powstania i organizatorem jego działalności jest Natalia Rewakowicz, pochodząca ze Lwowa pianistka od początku lat 90-tych mieszkająca w Warszawie. Trio Fortepianowe ma na swoim koncie szereg koncertów w Polsce i na Ukrainie. Oprócz światowej klasyki z upodobaniem prezentuje muzykę ukraińską, w tym zwłaszcza twórczość lwowskiego kompozytora Wasyla Barwińskiego. Na repertuar zespołu składają się także utwory Ludwiga van Beethovena, Fryderyka Chopina, Franza Schuberta, Feliksa Mendelssohna, Antonina Dworzaka, Michaiła Glinki czy ukraińskiego kompozytora Myrosława Skoryka.

Program koncertu:

Ludwig van Beethoven -  Trio Fortepianowe B- dur, op.11 Robert Schumann - Fantasiestucke op. 88 na skrzypce, wiolonczele i fortepian Michaił Glinka - Trio Fortepianowe "Patetyczne" d-moll

BILETY: 20 zł (ulgowy)/ 25 zł (normalny)*

Ulgi przysługują posiadaczom karty mieszkańca, karty dużej rodziny, karty seniora oraz dzieciom, młodzieży szkolnej, studentom, emerytom i
rencistom. Ulgi nie łączą się.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Bilety na to wydarzenie możesz zamówić online:
k o m e n t a r z e   u ż y t k o w n i k ó w
Dodaj komentarz
Komentarz dla tego wydarzenia (minimum 1-2 zdania):
© Imprezuje.pl (2015) - serwis wydarzeniowy. Wszelkie prawa zastrzeżone, nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.